niedziela, 19 grudnia 2010

Zima

Nie ma to jak zima.W Kętrzynie,w tym roku nie jest taka ostra.(na szczęście)
Pomyślałam,że zrobię jeszcze parę zdjęć...(Ta mała kropka na pierwszym obrazku,to księżyc w pełni :) )



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz