Strony
Truskawkowo
Zdjęcia użytkowników
Rysunki i komiksy użytkowników
Szablony do rysowania
niedziela, 19 grudnia 2010
Zima
Nie ma to jak zima.W Kętrzynie,w tym roku nie jest taka ostra.(na szczęście)
Pomyślałam,że zrobię jeszcze parę zdjęć...(Ta mała kropka na pierwszym obrazku,to księżyc w pełni :) )
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz