niedziela, 19 grudnia 2010

To jest śmieszne!

Szperałam po necie szukając szblonów do rysowania (dla was!!!) i znalazłam coś odlotowego!!! Luknijcie:

Dzwoneczek

Może ten rysunek nie jest idealny,ale nawet,nawet...

Zima

Nie ma to jak zima.W Kętrzynie,w tym roku nie jest taka ostra.(na szczęście)
Pomyślałam,że zrobię jeszcze parę zdjęć...(Ta mała kropka na pierwszym obrazku,to księżyc w pełni :) )



Scooby-Doo

W tym pościku załączam rysunek (mój) przedstawiający Scooby-Doo!!!

Mój piesek

Hej witam was ponownie po paru sekundach :) Chcę teraz wam pokazać mojego psiaczka i chomiczka (który mi uciekł XD). Mam także fretkę,ale trudno jest zrobić jej zdjęcie,więc musiałam ją przytrzymać i cyknąć jej główkę ;)


Słodziutkie prawda?

Zdjęcia

Jest piękny zimowy poranek.Wzięłam telefon oraz psa i ruszyłam w wyprawę na poszukiwanie martwej,pięknej natury.A oto co znalazłam:
Nie jest to jakaś rewelacja,ale nawet fajne ;)

sobota, 18 grudnia 2010

Witam!

Witam na blogu truskawkowoPL.blogspot.com!!! Nazywam się Ol@ i założyłam ten blog z myślą o...Niczym?
Chciałam podzielić się ze światem...Wami?Mną?Dobra... Lubię fotografować różne rzeczy, czasem rysuję komiksy. (nie wychodzi mi to najlepiej :D) Będę umieszczać tu moje prace,fotografie no i czasem wasze!Jeżeli tylko będziecie chcieli! Mam nadzieję,że ten blog będzie tętnił życiem.Skąd nazwa? Miał to być blog opowiadający o życiu pewnej dziewczyny,ale... Zmieniłam trochę swoje plany.