Mój piesek
Hej witam was ponownie po paru sekundach :) Chcę teraz wam pokazać mojego psiaczka i chomiczka (który mi uciekł XD). Mam także fretkę,ale trudno jest zrobić jej zdjęcie,więc musiałam ją przytrzymać i cyknąć jej główkę ;)
Słodziutkie prawda?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz