niedziela, 19 grudnia 2010

Mój piesek

Hej witam was ponownie po paru sekundach :) Chcę teraz wam pokazać mojego psiaczka i chomiczka (który mi uciekł XD). Mam także fretkę,ale trudno jest zrobić jej zdjęcie,więc musiałam ją przytrzymać i cyknąć jej główkę ;)


Słodziutkie prawda?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz