sobota, 18 grudnia 2010

Witam!

Witam na blogu truskawkowoPL.blogspot.com!!! Nazywam się Ol@ i założyłam ten blog z myślą o...Niczym?
Chciałam podzielić się ze światem...Wami?Mną?Dobra... Lubię fotografować różne rzeczy, czasem rysuję komiksy. (nie wychodzi mi to najlepiej :D) Będę umieszczać tu moje prace,fotografie no i czasem wasze!Jeżeli tylko będziecie chcieli! Mam nadzieję,że ten blog będzie tętnił życiem.Skąd nazwa? Miał to być blog opowiadający o życiu pewnej dziewczyny,ale... Zmieniłam trochę swoje plany.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz