Szperałam po necie szukając szblonów do rysowania (dla was!!!) i znalazłam coś odlotowego!!! Luknijcie:
niedziela, 19 grudnia 2010
Zima
Nie ma to jak zima.W Kętrzynie,w tym roku nie jest taka ostra.(na szczęście)
Pomyślałam,że zrobię jeszcze parę zdjęć...(Ta mała kropka na pierwszym obrazku,to księżyc w pełni :) )Mój piesek
Hej witam was ponownie po paru sekundach :) Chcę teraz wam pokazać mojego psiaczka i chomiczka (który mi uciekł XD). Mam także fretkę,ale trudno jest zrobić jej zdjęcie,więc musiałam ją przytrzymać i cyknąć jej główkę ;)
Słodziutkie prawda?
Zdjęcia
Jest piękny zimowy poranek.Wzięłam telefon oraz psa i ruszyłam w wyprawę na poszukiwanie martwej,pięknej natury.A oto co znalazłam:
Nie jest to jakaś rewelacja,ale nawet fajne ;)
sobota, 18 grudnia 2010
Witam!
Witam na blogu truskawkowoPL.blogspot.com!!! Nazywam się Ol@ i założyłam ten blog z myślą o...Niczym?
Chciałam podzielić się ze światem...Wami?Mną?Dobra... Lubię fotografować różne rzeczy, czasem rysuję komiksy. (nie wychodzi mi to najlepiej :D) Będę umieszczać tu moje prace,fotografie no i czasem wasze!Jeżeli tylko będziecie chcieli! Mam nadzieję,że ten blog będzie tętnił życiem.Skąd nazwa? Miał to być blog opowiadający o życiu pewnej dziewczyny,ale... Zmieniłam trochę swoje plany.
Subskrybuj:
Posty (Atom)










